Hodnota objednávky Do 99 € Nad 99 €
Kuriér na adresu 4,99 € Zdarma
Zásielkovňa (iba do 10kg) 2,99 € Zdarma
Osobný odber Zdarma
Dobierka + 1 €

Preprava kuriérskou službou

K uvedeným sumám neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky. Balné neúčtujeme, bez ohľadu na hodnotu vašej objednávky.Uvedené ceny platia iba pre odosielanie zásielok na území Slovenska, pri odoslaní celej objednávky v jednej zásielke. Pri rozdelení objednávky a jej poslaní vo viacerých zásielkach môže byť celkové poštovné vyššie. Ceny poštovného sú uvedené vrátane DPH.

Prepravu zabezpečuje spoločnosť Slovak Parcel service, s. r. o., https://www.sps-sro.sk

doručenie do 24 hodín od expedície (doručuje sa v pracovné dni)

doručenie vždy priamo do Vašich rúk – domov alebo do práce

možnosť sledovať zásielku cez internet

všetky zásielky sú poistené

daňový doklad je pribalený v zásielke

v prípade neúspešného pokusu o doručenie, druhý pokus o doručenie v cene

V prípade doručenia viditeľne poškodenej zásielky je potrebné spísať s kuriérom protokol a neodkladne nás o tejto skutočnosti informovať mailom na eshop.lokalbike@gmail.com

Zásielkovňa

Zásielkovňa je široká dodávateľská sieť s viac ako 1100 výdajnými miestami v SR, na ktoré si môžete nechať doručiť objednaný tovar ľahko, lacno a rýchlo.

Nechajte si doručiť zásielku na odberné miesto prostredníctvom služby Zásielkovňa.sk. Výrazne ušetríte na cene dopravy, pretože nemusíte platiť za dopravu tovaru až domov. V najbližšej pobočke Zásielkovne si môžete zásielku osobne vyzdvihnúť cestou z práce, alebo obchodu.

Ako to funguje?

  1. Počas objednávky tovaru, v spôsobe doručenia, si vyberiete výdajné miesto Zásielkovňa, ktoré máte najbližšie.
  2. Hneď ako odovzdáme tovar k preprave, vám zásielkovňa pošle e-mail s trasovacím číslom. Zásielku môžete sledovať na https://www.zasielkovna.sk/vyhladavanie
  3. Po doručení zásielky na vami zvolené výdajné miesto vám Zásielkovňa pošle SMS a e-mail s heslom pre vyzdvihnutie zásielky. Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť.

Týmto spôsobom si môžete nechať poslať len tovar do 10kg. Bicykle týmto spôsobom nedoručujeme.

Osobný odber

Po spracovaní vašej objednávky vám zašleme mailom výzvu k osobnému odberu tovaru. Tovar si môžete prevziať osobne na našich prevádzkach počas otváracích hodín. Lehota na prevzatie tovaru je 5 pracovných dní. Ak v uvedenej lehote nemôžete prevziať tovar, potom nás prosíme kontaktujte emailom na eshop.lokalbike@gmail.com (predĺženie lehoty vám potvrdíme mailom).

Adresy prevádzok a otváracie hodiny nájdete TU.

Možnosti platby
Pre úhradu vašej objednávky ponúkame nasledovné možnosti platby.

Dobierka

Poplatok za dobierku je 1 €. Vašu objednávku zaplatíte v hotovosti kuriérovi pri preberaní tovaru. Kuriér vám vystaví doklad o prijatí platby. Maximálna celková cena objednávky pre platbu dobierkou je 3300 €.

Platba v predajni

Vašu objednávku zaplatíte v hotovosti, alebo platobnou kartou pri osobnom odbere tovaru v našej predajni. Akceptované sú platobné karty Visa, Visa Elektron, MasterCard, Maestro. Celková cena objednávky pre platbu v predajni je maximálne 5000 €.

Bankový prevod

Celkovú cenu vašej objednávky uhradíte bankovým prevodom na účet uvedený v objednávke. Ako variabilný symbol uveďte číslo vašej objednávky.

Besteron platobná brána

Vašu objednávku uhradíte online cez bezpečný virtuálny POS terminál. Údaje o vašej platobnej karte sú prenášané bezpečným šifrovaným protokolom a nie sú viditeľné pre predajcu. Môžete platiť kartami Visa, Visa Elektron, MasterCard, Maestro, vydanými v akejkoľvek banke na Slovensku.

Splátkový predaj Cofidis

Pre viac informácii o splátkovom predaji Vám odporúčame navštíviť stránku https://www.cofidis.sk kde nájdete podrobný postup pre nakúp na splátky cez splátkovú spoločnosť Cetelem.