Naše služby

NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ

PROFESIONÁLNE SLUŽBY OD LOKALBIKE

Komplexný servis bicyklov a elektrobicyklov ktorý splní očakávania profesionálov aj rekreačných cyklistov. Neváhajte a rezervujte si termín.
Na základe 19 recenzií
Martin Bezak
Martin Bezak
2022-10-25
Very good shop with big variation of bicycle equipment. Guys there are working quickly and my bike was fixed within one day. Additionally they gave me advices and proposals to improve my riding technique. Thanks a lot
Ondrej Antl
Ondrej Antl
2022-08-25
S drobnosťou, ale chalani ochotne na počkanie pomohli. Rád prídem zas.
Lubomir Medzai
Lubomir Medzai
2022-06-30
Veľmi dobrý ľudia a ochotný
Jan Belus
Jan Belus
2022-05-31
Excelentne služby! Profesionálny personál.
kameraman-fotograf_vojtech-durkovic (4 of 137)

KOMPLEXNÝ SERVIS BICYKLOV

Na servis prijímame všetky elektrobicykle a bicykle, aj ktoré neboli zakúpené u nás Navštívte náš špičkový servis bicyklov a elektrobicyklov osobne
Objednávanie sa na servis bicyklov. Prosíme vás o objednanie sa na servis bicykla na nižšie uvedených tel. číslach. S bicyklom tak prídete do servisu na vopred ...
IMG_1959-2048x1365

CUSTOM BIKES BUILDING

Ak ste už pred sezónou skontrolovali všetky dôležité súčasti vášho bicykla a všetko funguje ako má, nastáva ideálny čas na menší tuning.
Mnoho bikerov si jednoducho kúpi bike a neriešia. Iní svoje bicykle radi prerábajú, niektorí okamžite potom, ako ich kúpia. A tí ostatní si postavia svoj bike doslova "po súčiastkach".
R_Raymon_Shooting_BikeRepublicSölden_Janik_Steiner-0217

POŽIČOVŇA ELEKTROBICYKLOV

Príďte si vyskúšať svoju prvú jazdu na elektrobicykloch!Horské elektrobicykle vždy nabité a pripravené na 100%ný zážitok.
Požičovňa elektrobicyklov a e-bikov v Bošanoch. Príďte si vyskúšať, či je elektrobicykel pre vás to pravé.Ak máte chuť objavovať, ste tu správne.
kameraman-fotograf_vojtech-durkovic (72 of 137)

SKI SERVIS

Ponúkame servis lyží a snowboardov pre rekreačných a športových jazdcov.
V prípade, že potrebujete pomôcť s vlastnou výstrojou, využite služby nášho základného servisu, kde Vám ošetríme sklznicu či nastavíme, opravíme viazanie.